Junior Chamber International (JCI)

Junior Chamber International (JCI)

JCI jest międzynarodową organizacją pozarządową, aktywnie działającą w systemie ONZ i współpracującą z szeregiem instytucji i organizacji takich jak UNESCO, UNICEF, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) czy Międzynarodowa Izba Przemysłowo- Handlowa (International Chamber of Commerce). Misją JCI jest zapewnienie możliwości rozwoju młodym ludziom tak, by wzmocnić u nich cechy prowadzące do kreowania pozytywnych zmian. Organizacja celuje w stworzenie wiodącej światowej sieci młodych aktywnych obywateli.

więcej
Ministerstwo Gospodarki

Ministerstwo Gospodarki

Misją Ministerstwa Gospodarki jest stworzenie najlepszych w Europie warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Ministerstwo Gospodarki jest profesjonalną, skuteczną oraz wiarygodną, opartą o nowe technologie instytucją, która realizuje w dialogu z partnerami społecznymi politykę gospodarczą rządu, także poprzez aktywne uczestnictwo w pracach Unii Europejskiej oraz organizacji międzynarodowych.

więcej
Kancelaria Podatkowa Lucrum

Kancelaria Podatkowa Lucrum

Kancelaria Podatkowa Lucrum jest spółką cywilną działającą na rynku woj. małopolskiego, śląskiego oraz świętokrzyskiego. Biuro obsługi klienta znajduję się w Krakowie przy ulicy Kieleckiej 6/6.

więcej
LORICA IURIS Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

LORICA IURIS Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

LORICA IURIS Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych T.Dąbrowski, A.Ciecierski, P.Rak Spółka Komandytowa w swojej codziennej pracy wychodzi naprzeciw problemom klientów, poszukując indywidualnych rozwiązań dla każdej ze spraw.

więcej
Studenckie Radio17

Studenckie Radio17

To dynamiczna grupa studentów, tworzącą studenckie Radio17 - rozgłośnię nadającą swój program przez całą dobę za pośrednictwem Internetu.

więcej
Biuro rachunkowe ADVENA

Biuro rachunkowe ADVENA

Biuro rachunkowe ADVENA specjalizuje się w obsłudze małych i nowopowstających firm. Jego misją jest świadczenie całościowych usług księgowych, dzięki którym klienci ograniczają swoje kontakty z Urzędami Skarbowymi i ZUS do niezbędnego minimum, mogąc skupić się na prowadzeniu własnej działalności.

więcej
SilverCube S.C.

SilverCube S.C.

Krakowska firma IT zajmującą się tworzeniem serwisów internetowych (systemy zarządzania treścią, sklepy internetowe, portale społecznościowe), oprogramowania dla biznesu (systemy rezerwacji i sprzedaży, wspomagania badań ankietowych, intranet) oraz administracją serwerami i sieciami komputerowymi. SilverCube jest

wykonawcą serwisu internetowego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości AGH.

więcej