STATMET

STATMET

Fundamentem naszej firmy są wiedza i umiejętność jej wykorzystania w praktyce. Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które pomogą firmom oraz instytucjom skuteczniej realizować cele, lepiej wykorzystać potencjał i osiągnąć sukces.

Dążymy do rozwoju metod ilościowej analizy danych, aby dotrzymywały kroku wyzwaniom, które stawia przed firmami dzisiejsza gospodarka. Będziesz rozumiał nasze rozwiązania, ponieważ dokładamy starań, aby przystawały one do praktyk właściwych dla Twojego sektora.
Jesteśmy firmą prywatną i nie korzystamy ze środków publicznych, finansując nasze badania w całości ze środków własnych. Kochamy to, co robimy, a owoce naszej pracy oferujemy po uczciwych cenach oraz w dogodnych planach płatności.
Aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, na których będziesz mógł polegać, chcemy słuchać o Twoich problemach i jesteśmy wrażliwi na Twoje potrzeby. Więcej informacji o nas i naszej działalności można znaleźć pod adresem www.statmet.com. Jeśli chciałbyś się z nami skontaktować, skorzystaj proszę z jednego z proponowanych sposobów poniżej:
•    formularz kontaktowy pod adresem www.statmet.com/contact-us
•    tel. 12 6174108, fax 12 6174107, tel. kom. 505754438
•    e-mail: office@statmet.com
•    Skype, MSM, Yahoo: QuantitativeMethods4You